Antalya DNZ Taşımacılık Turizm Ticaret LTD. ŞTİ adıyla ticari hayatını sürdüren firmamız, 2009 yıllından bugüne olan iş deneyimle kendi özmalı araçlarıyla Antalya’nın merkezindeki ofisinden tüm Türkiye’ye karayolu ile parsiyel veya komple araç taşımacılığı ve lojisitik hizmet sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir.

Antalya’daki toplanma ve depolama alanlarından tüm Türkiye’ye karayolu taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizle birlikte interaktif bir şekilde hizmet süresince ortak karar verip yeni ve farklı bir hizmetler sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerinden “Online Taşımacılık Hizmeti” bölümü ile firmamızın Facebook – instagram hesabı ve whatsapp işlem hattı üzerinden bizimle görüşerek ihtiyacınız olan Öğrenci, Personel, Turizm ve Araç Kiralama gibi taşımacılık ve lojistik hizmetlerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, modern donanımlı araçlarımızla müşterilerimizin çıkış noktasından varış noktasına kadar devam eden güler yüzlü hizmet anlayışımızla başarılı şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Vizyon ve Misyon

Vizyon: Öğrenci, Personel ve Turizm Taşımacılık alanlarına yön verici bir gelecek için sektör içersinde markalaşarak kaliteli hizmetler sunan ve fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı güçlü bir şirketi olmak.

Misyon: Fark yaratan taşımacılık hizmetleriyle insanların yaşamını kolaylaştıran bir şirket olmak için;
Güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre seçim yapmalarına yardımcı olmak
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tam zamanında istenilen taşımacılık hizmetini vermek
Kaliteli taşımacılık hizmetlerini uygun fiyata sunmak
Müşterilerimizin kendilerini konforlu ve rahat hissetmelerine katkı sağlamak
Sosyal Medya araçları ile tanıtım ve hizmet sağlayarak müşterilerimize doğrudan hizmet sağlamak

HİZMETLERİMİZ